DMSO - Dimethylsulfoxid 100ml sprej

kůže, svaly, vazy, bolesti, jizvy, modřiny, křečové žíly

Detailní popis produktu

DMSO je účinná látka proti bolesti, blokující vedení nervových vláken, které produkují bolest. DMSO snižuje otok a zánět snížením zánětlivých chemických látek. DMSOzlepšuje prokrvení oblasti zranění rozšířením krevních cév a z výšením dodávky kyslíku a omezením lepivosti krevních destiček. DMSO stimuluje hojení, jež je klíčem k jeho užitečnosti v jakémkoliv případě. Je jedním z vysoce účinných požíračů volných radikálů známých lidstvu.

  • Na sportovní poranění, bolesti svalů, kloubů

  • Vyhlazuje jizvy/keloidy, na popáleniny, modřiny

  • Křečové žíly, tromboflebitidy

  • Bez barviv, Bez konzervantů, Bez přísad

Složení: 70% DMSO, destilovaná voda, skleněná lahvička/sprej

Dávkování: Jen na čistou pokožku. Může narušovat barviva v látkách, tudíž nepřikrývat ošetřenou pokožku látkou dřív, než po 20 minutách po ošetření. 

Užívá se jako "pronikač" z povrchu do hlubších tkání. Na ošetřené místo DMSO lze vetřít další látky, jako kvalitní aromaesence, které se tak dostanou do hlubší vrstvy tkáně, víte-li, že to tak chcete.

Upozornění: Během aplikace DMSO může dojít k podráždění a to zarudnutí, pálení nebo svědění. Roztok vynechejte několik dní, později zkuste DMSO více naředit. DMSO zvyšuje průnik látek do těla, může být použit jako nosič do těla.

Země původu: Japonsko

Skladujte: V suchu, chladu, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření doporučujeme skladovat v uzavřené nádobě. DMSO je pevný při teplotách pod 18,5 ° C , před aplikací, je nutné zahřát aby došlo ke zkapalnění.

300,00 Kč