MYCOCLEAN

výrazný zlepšovat trávení

Účinná kombinace slzovky, citroníku, semínek lotosu a houby Maitake pro snadnou přípravu nápoje na posílení systému Pi (sleziny) a celkovou detoxikaci. Doplňte svou zdravou snídani.

Směs MycoClean vychází z receptu tradiční čínské medicíny Lian Ren San.

MycoClean je vyváženou kombinací houbových a bylinných extraktů, vytvořenou pro problémy současného člověka, která vychází z hluboké moudrosti tradiční čínské medicíny. Tato kombinace posiluje Pi "slezinu" a tím posiluje energii Qi celého těla, odvádí z organismu Shi (vlhkost), Tan (hlen) a nadměrnou Re (horkost), detoxikuje ho, harmonizuje psychiku, posiluje SHEN (ledviny) a FEI (plíce).

Co tedy přesně oslabuje PI (slezinu)?

Je to nepravidelné stravování, přejídání se, nedostatek kvalitní potravy, jednostrannost při výběru potravin, nadměrná konzumace cukru, mléčných produktů a bílé mouky. Také přílišné přemýšlení a nedostatek pohybu.

Snídaně je pro slezinu velmi důležitá. Jak se nám podaří "nastartovat" ráno trávení, tak bude fungovat po celý den. Čínská dietetika doporučuje, aby snídaně byla teplá. Ideální jsou obilné kaše či polévky. Nevhodné jsou naopak jogurty, sladkosti (rychlé cukry) či syrové ovoce.

MycoClean jako součást zdravé snídaně nám pomůže PI (slezinu) nejen posílit, ale i pročistit celý organismus.

Složení:

  • slzovka neboli jobovy slzy. výborná pro posílení systému sleziny a odvedení vlhkosti z organismu. Pročistí od různých škodlivin a toxinů.
  • semeno lotosu ořechonosého, který rovněž spolu se slzovkou posiluje slezinu a harmonizuje vyprazdňování. Posiluje ledviny, které by samotná slzovka dlouhodobě užívaná oslabovala. Je vhodné u nespavostí, lehkých depresí, výrazné stresové zátěže.
  • citroník Buddhova ruka, Fo Shou, reguluje jaterní energii stagnující z nadměrných či nevyjádřených emocí, podporuje trávení, posiluje slezinu a transformuje hlen.
  • houba Maitake, trsnatec lupenitý, který je výrazným pomocníkem u metabolických obtíží.

Složení v 1 dávce:
Maitake, trsnatec lupenitý, Grifola frondosa, 30% extrakt - 150mg
Yi Yi Ren, slzovka obecná, Coix lacryma, extrakt ze semen 5:1 - 2100mg
Lian Zi, lotos ořechonosý, Nelumbo nucifera, extrakt ze semen 5:1 - 900mg
Fo Shou, Buddhova ruka, Citri sarcodactylis, extrakt z plodu 5:1 - 150mg
pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

Z pohledu čínské medicíny:

  • posiluje Qi PI (sleziny) a WEI (žaludku)
  • harmonizuje jaterní Qi
  • posiluje SHEN (ledviny) a jejich esenci
  • odvádí vlhkost a škodliviny
  • transformuje TAN (hlen)
  • má funkci An Shen (harmonizace psychiky)

Dávkování:

1 lžička prášku na den. Odměřte prášek přiloženou lžičkou a rozmíchejte ve 2 dcl vlahé vody (děti od 3 do 15 let půl lžičky denně). Ideální užívat půl hodiny před snídaní. Pro zesílení účinku je možné pít tento nápoj 2-3x denně (vždy rozmíchat 1 lžičku ve 2 dcl vlahé vody).

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

390,00 Kč