Seminář, workshop MOXA A BAŇKY

seminář, workshop

Na kurzu se dozvíš mnoho cenných teoretických informací, které si odnášíš i domů v papírové verzi. Hlavní důraz je na Každý má možnost si vyzkoušet techniky jako či . Celé setkání je naladěno na praktičnost provedení moxování a baňkování. Každý má možnost si vyzkoušet techniky jako učeň či model. Celé setkání je naladěno na vlně humoru, nadhledu, skupinové energie podobně nadšených lidí. Současně se každý z nás dozvídá více sám o sobě prostřednictvím reflexe ostatních.

O přestávce nabízím jako bonus cvičení Qi Gong, které je taktéž integrovanou součástí TČM (trad. čínské medicíny).

Ze semináře si odnášíš také odvahu působit nejen na své tělo, ale i na blízké doma, v práci či před a po sportovních aktivitách.

Zaobíráme se nejen ošetřováním jednotlivých bodů na drahách a jejich dopadem na naše zdraví, ale také celými sestavami pro různé disharmonie (kašel, bolesti, nespavost, ženský cyklus...).

------------------

CELÝ POSTUP OBJEDNÁNÍ SEMINÁŘE:

DOPRAVA: uveď OSOBNÍ ODBĚR

PLATBA: Bankovním převodem. 

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY: prohlédni hlavně, zda email a telefon jsi uvedl/a správně kvůli další komunikaci. Zde je třeba zatrhnout Souhlas s obchodními podmínkami. Také můžeš zvolit, zda se chceš přihlásit k odběru Novinek na eshopu.

OBJEDNAT S POVINNOSTÍ PLATBY: znamená, že po odkliknutí jsme DOMLUVENI na tvé/vaší účasti na semináře/workshopu. 

Po volbě OBJEDNAT... se otevře nebo DĚKOVACÍ STRÁNKA (text je univerzální i pro prodej jiných produktů).

Následně obdržíš/te potvrzující dopis (email) s VÝZVOU K ÚHRADĚ.

---------------------

Vcelku jednoduchý okoukaný postup na jiných eshopech. Kdybys cokoli potřeboval/a objasnit, napiš na email: info@medicinman.info, do komunikátoru Telegram: https://t.me/samanmedicin, v akutních případech SMS 775 990 941.

Těším se na setkání

Jiří Hötzel


1 500,00 Kč