Řepík lékařský - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Řepík lékařský (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny řepíku lékařského pro normální činnost jater a žlučníku a pro normální trávení. Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria). Řepík lékařský podporuje činnost žlučníku, zvyšuje detoxikační činnost jater a zlepšuje metabolismus tuků a cholesterolu. Zlepšuje trávení a působí na sliznice trávicího ústrojí. Složení tinktury:  velejemný melasový ethanol 40%,  léčivá rostlina řepík lékařský. Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : 3x denně 20 kapek, večerní dávku aplikujte nejméně 2 hod před spánkem.  Maximální bezpečná denní dávka: 3x denně 40 - 60 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

135,00 Kč

Třezalka - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Třezalka (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny třezalky tečkované pro duševní zdraví, emoční rovnováhu, pozitivní náladu, hluboký spánek a pro normální funkce žlučníku. Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum).  Třezalka urychluje metabolismus, podporuje činnost jater a žlučníku a působí jako mírné diuretikum. Má sedativní a antidepresivní účinek. Používáme při úzkosti, neklidu, neurastenii, panickém strachu a psychickém napětí. Moje zkušenost: velmi významně mi třezalka pomáhá při bolesti zubů, nervů, bolesti svalů, páteře či při náročných dnech. Taky nádherně zklidňuje napětí pro lepší spánek. Pro mě absolutní uvolňovač nervů i nervů coby psychiky :-) Složení tinktury:  velejemný melasový ethanol 40%,  léčivá rostlina mučenka pletní. Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : 3x denně 20 kapek, večerní dávku aplikujte nejméně 2 hod před spánkem.  Maximální bezpečná denní dávka: 3x denně 40 - 60 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Užíváme 2 - 4 týdny, pokud za tuto dobu nedosáhneme potřebných výsledků, je nutná změna tinktury. Třezalka urychluje odbourávání léčiv - indukuje metabolismus léčiv, považuje léčiva za cizorodé látky. Doporučení v době léčby je nutno se vyvarovat pobytu na sluníčku (třezalka obsahuje hypericin, který zesiluje fotosenzibilitu) třezalka může při vniřním užití narušit léčbu jinými léky, popř. užívání antikoncepce nekombinovat s antidepresivy, psychostimulancii, sympatomimetiky Omezení užívání dlouhodobě neužívat současně s jinými antidepresivy či léky proti migréně obsahující triptany neužívat současně s digoxinem nebo teofylinem diabetici lidé léčící se pro hypotenzi lidé s nádorovým onemocněním lidé s pylovou alergií lidé užívající warfarin Kontraindikace : neužívat při chemoterapii, třezalka snižuje účinnost a zvyšuje toxicitu chemoterapie.

135,00 Kč

Mučenka - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Mučenka (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny mučenky pletní pro klidný spánek. Mučenka pletní (jinak též opletní) - (Passiflora incarnata).  Mučenka opletní má velmi silný uklidňující účinek na psychiku, tlumí úzkost, nervozitu, napětí, zlepšuje spánek. Moje zkušenost: mučenku miluju, jak její květ, vůni, chuť, tak účinnost bez vedlejších účinků. Používám při větším náporu práce na počítači, při organizaci různých aktivit, při náročných cestách, event. při úplňku či různých přicházejících vibracích z vesmíru :-). Složení tinktury:  velejemný melasový ethanol 40%,  léčivá rostlina mučenka pletní. Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : 3x denně 20 kapek, večerní dávku aplikujte nejméně 2 hod před spánkem.  Maximální bezpečná denní dávka: 3x denně 40 - 60 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

135,00 Kč

Klídek - Bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Klídek (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro nastolení duševní pohody, pozitivní nálady a pro klidný spánek. Opakem klidu a duševní pohody je stres. Jedná se o nadměrné duševní napětí, které má vliv na nervový systém a nedá se ovládat vůlí. Dále způsobuje produkci stresových hormonů. Stres se může stát příčinou široké škály psychosomatických potíží.  Lesklokorka lesklá (reishi) je imunomodulátor. Významně zvyšuje odolnost proti stresu. Bazalka posvátná (tulsi) je adaptogenní bylina s imunomodulačním účinkem. Má antidepresivní účinky. Zlepšuje prokrvení mozku a paměť. Heřmánek pravý je léčivka, která je už po staletí využívaná ke zklidnění podrážděných nervů a potlačení úzkosti. Bylo zjištěno, že heřmánek obsahuje látku apigenin, která se váže na stejné receptory jako mnoho sedativ (např. Diazepam). Dále bylo prokázáno, že při užívání heřmánku dochází k výraznému snížení hladiny stresových hormonů v těle. Kozlík lékařský byl už ve středověku doporučován ke zklidnění a potlačení úzkostných stavů. I v současnosti patří kozlík lékařský k nejúčinnějším zklidňujícím drogám. Tlumí nervozitu, odstraňuje nespavost. Nejúčinnější složkou se sedativními účinky jsou valepotriáty. Na rozdíl od syntetických léků (např. Diazepam) nejsou návykové a nemají vedlejší účinky a nevyvolávají abstinenční příznaky při ukončení užívání. Směs je dále obohacena meduňkou lékařskou. Mučenka opletní obsahuje látky s uklidňujícím účinkem podobné morfinu (passiflorin). Doplňkovou bylinkou je levandule pravá, která účinně celkově zklidňuje. Složení tinktury:  velejemný melasový ethanol 40%,  léčivé rostliny (byliny) - lesklokorka lesklá - reishi - (Ganoderma lucidum), bazalka posvátná (Ocimum sanctum), heřmánek pravý (Chamomilla recutita), kozlík lékařský (Valeriana officinalis), meduňka lékařská (Melissa officinalis), mučenka opletní (Passiflora incarnata), levandule pravá (Levandula vera).   Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : 3x denně 20 kapek, večerní dávku aplikujte nejméně 2 hod před spánkem.  Maximální bezpečná denní dávka: 3x denně 40 - 60 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Omezení užívání: neužívat při řízení motorových vozidel a při činnostech vyžadující soustředěnost (kozlík snižuje pozornost a koncentraci) neužívat při současném užívání léků se sedativním účinkem (benzodiazepiny a barbituráty - kozlík zvyšuje jejich sedativní účinnek).

165,00 Kč

Vlčí mák - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Vlčí mák (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z okvětních lístků léčivé rostliny vlčího máku pro normální funkce dýchacího systému a pro normální usínání. Vlčí mák (Papaver rhoeas). ÚČINKY:   Relaxační účinek – usínání. Normální funkce dýchacího systému. Složení tinktury:  velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina vlčí mák.   Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : 3x denně 20 kapek, večerní dávku aplikujte nejméně 2 hod před spánkem.  Maximální bezpečná denní dávka: 3x denně 40 - 60 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

160,00 Kč

ROZCHODNICE, rhodiola (TCM) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Rhodiola (rozchodnice růžová - zlatý kořen) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny rozchodnice růžové (rhodioly) pro adaptogenní účinky na nervový systém, pro fyzický výkon a kondici a při únavě a stresu. Patří mezi adaptogeny. ÚČINKY:  některými svými účinky předčí i žen-šen. Působí na sluchový nerv, krevní obraz, odstraňuje únavu... Ušní kapky: I z této lihové tinktury se dají připravit účinné a bezpečné ušní kapky při různých zánětech jako je zánět zevního zvukovodu či středního ucha či při nemocech sluchového nervu. Jeden díl tinktury Rhodiola smícháme ve sterilním odměrném válci se čtyřmi díly fyziologického roztoku a protřepeme. Nalejeme do sterilní skleněné lékovky s kapátkem a kapeme 3x denně do ucha, případně namáčíme a aplikujeme ušní smotky. Trvanlivost je dostatečná po celou dobu aplikace - až do odeznění potíží. Fyziologický roztok je možno nahradit destilovanou vodou z lékárny či převařenou přefiltrovanou vodou. Vždy je podmínkou sterilita při všech postupech. Složení tinktury:  velejemný melasový ethanol 40%, propylenglykol, léčivá rostlina rozchodnice růžová.   Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : 3x denně 20 kapek, večerní dávku aplikujte nejméně 2 hod před spánkem.  Maximální bezpečná denní dávka: 3x denně 40 - 60 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Kontraindikace : autoimunitní onemocnění. Omezení dávkování:  neužívat dlouhodobě (max. 6-8 týdnů)

145,00 Kč

SPÁNEK - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Spánek (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro zklidnění mysli i těla, pozitivní myšlení a pro lepší spánek. ÚČINKY:  Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro zklidnění mysli i těla, pozitivní myšlení a pro lepší spánek. V 9. století byl chmel otáčivý přidáván do piva jako konzervační látka. Naši předkové si však brzy všimli, že u lidí, kteří pracovali s chmelem docházelo brzy k únavě. Později jej začali lidé užívat při léčbě úzkostných stavů. Dnes je již známo, že za sedativní účinek chmele je zodpovědná látka 2-metyl-3-butendiol. Mučenka opletní obsahuje látky, které jsou chemicky velmi podobny morfinu (maltol, passiflorin), ale nejsou návykové. Toho využívali již eklektici v 19.stol. při léčbě nespavosti či neklidu. Meduňka lékařská doplňuje sedativní účinek směsi svojí schopností snižovat tlak krve a uvolňovat křeče žaludečního a střevního traktu, které jsou nervového původu. Dobromysl obecná doplňuje směs svými antidepresivními účinky. Složení tinktury:  velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - chmel otáčivý (Humulus lupulus), mučenka opletní (Passiflora incarnata), meduňka lékařská (Melissa officinalis), dobromysl obecná (Origanum vulgare).   Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : 3x denně 20 kapek, nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

150,00 Kč

KORIANDR, živá kvetoucí nať BIO - kapky Duše rostlin (tinktura) 50 ml

Koriandr setý živá kvetoucí nať BIO* (tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z živé kvetoucí natě léčivé rostliny koriandru setého pro normální činnost nervové soustavy. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100%. Koriandr setý (Coriandrum sativum). ÚČINKY:  Koriandr setý v tomto zpracování slouží k odstranění těžkých kovů z těla.  Bližší info zde: OČISTA TĚŽKÝCH KOVŮ Složení tinktury:  velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina koriandr setý BIO. Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : 3x denně 20 kapek, nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

165,00 Kč

ČESNEK MEDVĚDÍ - kapky Duše rostlin (tinktura) 50 ml

Česnek medvědí (tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listů a květních pupenů léčivé rostliny česneku medvědího pro imunitu, vylučování těžkých kovů a pro normální činnost oběhové a střevní soustavy. Vylučuje těžké kovy z těla. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100%. Česnek medvědí (Allium ursinum).  ÚČINKY:  Přírodní bylinný extrakt z listů a květních pupenů léčivé rostliny česneku medvědího pro imunitu, vylučování těžkých kovů a pro normální činnost oběhové a střevní soustavy. Vylučuje těžké kovy z těla. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100%.  V česneku medvědím a v menší míře také v česneku setém jsou obsaženy tzv. sulfhydrylové skupiny (vazby mezi sírou a vodíkem), které přijímají rtuť do krve a mohou ji vylučovat přes ledviny. Bližší info zde: OČISTA TĚŽKÝCH KOVŮ Složení tinktury:  velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina česnek medvědí. Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : 3x denně 20 kapek, nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

165,00 Kč

VLAŠTOVIČNÍK D1 - kapky Duše rostlin (tinktura) 50 ml

Vlaštovičník D1 ( tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z celé léčivé rostliny vlaštovičníku většího. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100%. Jen pro vnější užití. Vlaštovičník větší (Chelidonium majus). Tinctura Chelidonium D1. Tincture Greater celandine D1. ÚČINKY:  Normální činnost jater - pročištění. Antioxidan t. Dříve se v běžném lidovém léčitelství vlaštovičník s úspěchem používal na tyto problémy: jaterní potíže s bolestmi v oblasti jater, žlučníkové potíže a kameny, žloutenka, dysfunkce slinivky, zánět plic, neuralgie. Bradavice potírejte několikrát denně. Pro vnější užití. Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, vlaštovičník větší celá živá kvetoucí rostlina. Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : ženy 3x denně 3 kapky, každý další den jednu kapku přidávejte až do množství 3x15 kapek, dál už množství nezvyšujte. Muži stejným postupem počínaje 3x5 na konečných 3x20 kapek. Účinek se projeví zhruba po 3-6 týdnech. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

135,00 Kč

HYPERSTOP - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Hyperstop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost kardiovaskulární soustavy při vysokém krevním tlaku Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - jmelí bílé (Viscum alba), hloh obecný (Crataegus laevigata), jírovec maďal (Aesculus hippocastanum), trnka obecná (Prunus spinosa) a ostropestřec mariánský (Silybum marianum).. Výrobce : Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Dávkování : ženy 3x denně 3 kapky, každý další den jednu kapku přidávejte až do množství 3x15 kapek, dál už množství nezvyšujte. Muži stejným postupem počínaje 3x5 na konečných 3x20 kapek. Účinek se projeví zhruba po 3-6 týdnech. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

165,00 Kč

CHAGA, ČAGA, REZAVEC ŠÍKMÝ

Čaga, rezavec šikmý, Inonotus obliquus, Kabanoanatake je dřevokazná chorošovitá houba, která roste hlavně na břízách. Houba vytváří víceleté až 35 cm plodnice a později, když strom odumírá a podhoubí se dostalo hluboko pod kůru, se tvoří dokonalé plodnice. Pochází z oblasti Ruska a Sibiře, běžně se s ní setkáváme i na severu Polska aj. Je součástí tradiční ruské medicíny. Nejvíce ji využívá lid Khanty, pro který je velmi cenná. Obsahuje velké množství bioaktivních látek, vitamínů, minerálů, melanin, triterpenové sloučeniny, betulin a kyselinu betulinovou, které získává ze svého hostitele břízy, obliquol, dále pak v něm můžeme najít velmi důležité polysacharidy – beta glukany, flavonoidy, steroly či pteridin. Naše čagu roste divoce na břízách v oblastech severní Číny (provincie Hei Long Jiang) a východní Sibiře, kde je příroda člověkem prakticky nedotčená. Účinky podle tradiční čínské medicíny: vyživuje Gan (játra), Shen (ledviny) a Xin (srdce), přeměňuje Tan (hlen), oživuje Xue (krev), uklidňuje ducha, podporuje obrannou Qi TCM charakteristika: teplota – teplá, chuť – sladká, tropismus – játra, slezina, srdce (ledviny, žaludek) Obsah : 90 rostlinných kapslí, á 500 mg extraktu (rostlinné jsou vhodné i pro vegany). Hmotnost balení netto : 55,8g Složení v 1 kapsli: č aga -  100% čistý extrakt - 500mg  Pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

690,00 Kč

MLADÝ JEČMEN 200 g, BIO, KOŠER, HALAL

Ječmen setý ( Hordeum vulgare ) je jedna z nejrozšířenějších pěstovaných obilovin. Mladý ječmen se sklízí při výšce 15-20 cm nad zemí. V tomto období rostlina nashromáždí nejvíce výživných látek v podobě, která je velmi dobře vstřebatelná pro organismus. Je přírodním zdrojem širokého vyváženého spektra životadárných látek.  Obsahuje: draslík, vápník, měď, železo, fosfor, hořčík zelené barvivo  chlorofyl 20 aminokyselin včetně osmi esenciálních, které si naše tělo neumí vytvořit samo bílkoviny vitamíny skupiny B, vitamín C, E, K, H, cholin betakaroten enzymy Co umí: chrání buňky organicky vázané železo.... detoxikuje či degraduje mnoho jedovatých pesticidů, některé insekticidy (ty jsou proti hmyzu), chrání před oxidací mastných kyselin, rybího tuku a lecitinu vyživuje játra, ledviny, střeva, nadledvinky a tím nepřímo pomáhá uzdravovat kůži, chránit jí před degenerací a stárnutím pomáhá řešit nadváhu antioxidant Více již nahlas již nesmíme. Zbytek se dozvíš v Členské sekci Altaňané při CENTRU ALTÁN: ALTAŇAN É Obsah balení:   200 g sušeného prášku z výhonků mladého ječmene v BIO kvalitě Zdroj: ekologicky čisté údolí rakouských Alp Dávkování: Dospělí 1,5 - 3 g denně, rozmíchat v cca 1,5 dcl vody a vypít. Děti od 3 let půlku čajové lžičky, rozmíchat v cca 1,5 dcl vody a vypít. Doporučujeme užívat minimálně s půlhodinovým odstupem od jídla. (1 zarovnaná čajová lžička = 1 g prášku) Alternativou ke klasickému užívání, kde se ječmen důkladně rozmíchá jen ve vodě, je přidání prášku do ovocných či zeleninových šťáv. Zajímavou volbou je také přidání do jogurtu, smoothie nebo stále oblíbenější smoothie bowl. Tato varianta se však doporučuje spíše pokud máte problém ječmen pozřít na lačno, jen rozmíchaný ve vodě. Příklad užívání pro začátečníky je popsán v tabulce níže, kde se dávka každý den pomalu zvyšuje, aby si tělo zvyklo. Jakmile dosáhnete maximální denní dávky, je možné ho užívat dlouhodobě.

290,00 Kč

ČÍNSKÁ DIETETIKA V MODERNÍM SVĚTĚ

Vynikající dílko od MUDr L. Bendové, které stojí za prostudování. Vzhledem k velmi srozumitelnému podání autorky může kniha posloužit nejen praktikům TČM, ale i těm, kteří se chtějí o své zdraví aktivně začít starat sami. Publikace obsahuje jak vysvětlení základů tradiční čínské dietetiky, tak mnoho receptů, což potěší hlavně ty, jež chtějí rovnou začít vařit a jíst. Dobrou chuť

265,00 Kč

MOŘSKÁ PLAZMA QUINTON - HYPERTONIC

Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, Bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní. QUINTON Hypertonic  je PŘÍRODNÍ mořská voda z oceánu získávaná z oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Tento roztok obsahuje kompletní spektrum (TOTUM) mořských iontových minerálů (stopových prvků) v organické formě, které jsou výsledkem regulačního působení mořské "biocenózy". Jedná se o BIOLOGICKÝ (organický) produkt získaný prostřednictvím chladné mikrofiltrace. 78 tělem využitelných životodárných látek synergický efekt všech zastoupených prvků minerální složení a koncentrace je shodná s extracelulárními tekutinami, pH 7,2 výživa buněk přes extracelulární tekutiny  minerální látky, vitamíny, aminokyseliny a antioxidanty pro srovnání vnitřního pH koloidní forma v ampulích zdroj přirozeného přísunu minerálů prostřednictvím transmineralizace nastoluje rychle prostředí k bezchybné komunikaci jednotlivých buněk lidského těla. přispívá výrazně k obnově ion-katalických funkcí. zvyšuje výrazně imunitu lidského těla. aktivuje a reguluje správný metabolismus. Použití:  prevence, udržovací dávkování: 1 ampule ráno a 1 v poledne nalačno  aktivní užití (rekonvalescence po nemoci, sport, fyzický trénink...): 2 ampule ráno nalačno a v poledne  jiné případy: až 6 ampulí denně (konzultujte osobně s poradcem) První výrazné výsledky nejdříve po třech týdnech pravidelného užívání. Kontraindikace: žádné Nežádoucí reakce: žádné Obsah: 30 x 10 ampulí - dávka na 7 až 15 dní °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° seminář PODZIMNÍ SETKÁNÍ Altaňanů se koná 20. - 24. 9. 2023 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

2 700,00 Kč

MOŘSKÁ PLAZMA QUINTON - ISOTONIC

Přírodní čerstvá mořská voda z planktonových oblastí zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, koncentrace snížena na roztok izotonický (9 ‰) s pramenitou vodou s nízkým obsahem minerálních látek pro zachování správného poměru - bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní QUINTON Hypertonic je PŘÍRODNÍ mořská voda z oceánu získávaná z oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Tento roztok obsahuje kompletní spektrum (TOTUM) mořských iontových minerálů (stopových prvků) v organické formě, které jsou výsledkem regulačního působení mořské "biocenózy". Jedná se o BIOLOGICKÝ (organický) produkt získaný prostřednictvím chladné mikrofiltrace. 78 tělem využitelných minerálních látek synergický efekt všech zastoupených prvků minerální složení a koncentrace je shodná s extracelulárními tekutinami, pH 7,2 výživa buněk přes extracelulární tekutiny minerální látky, vitamíny, aminokyseliny a antioxidanty pro srovnání vnitřního pH koloidní forma v ampulích zdroj přirozeného přísunu minerálů prostřednictvím transmineralizace nastoluje rychle prostředí k bezchybné komunikaci jednotlivých buněk lidského těla. přispívá výrazně k obnově ion-katalických funkcí. zvyšuje výrazně imunitu lidského těla. aktivuje a reguluje správný metabolismus. Použití: prevence, udržovací dávkování: 1 ampule ráno a 1 v poledne nalačno aktivní užití (rekonvalescence po nemoci, sport, fyzický trénink...): 2 ampule ráno nalačno a v poledne jiné případy: až 6 ampulí denně (konzultujte osobně s poradcem) První výrazné výsledky nejdříve po třech týdnech pravidelného užívání. Kontraindikace: žádné Nežádoucí reakce: žádné Obsah: 30 ampulí o obsahu 10 ml

900,00 Kč

Nosní hygiena pro děti - Isotonic 100 ml

Mechanicky čistí a minerálně zásobuje a vyživuje sliznice Stimuluje přirozenou obranu před rozvoji infekčních zárodků Pomáhá při alergiích, senné rýmě a pooperačních zákrocích nosu Vhodné pro děti Jemný na sliznice, sníženo na isotonickou koncentraci Quinton nosní hygiena Isotonic pro děti se může užívat dlouhodobě, vhodné pro všechny věkové kategorie. Obvykle jsou sliznice prvním místem kontaktu s vnějšími vlivy a infekčními organismy, pokud je na sliznici příliš velké množství hlenů nebo pokud je naopak nadměrně vyschlá, jedná se o nepříznivé faktory pro respirační výměnu s vnějším prostředím.  Dětský Isotonický nosní sprej s mořskou vodou díky jejímu původu v planktonových oblastech a zastoupení všech přírodních prvků vyživuje sliznici a pomáhá tak udržovat přirozenou obranyschopnost dýchacích cest. Pomáhá uvolňovat nosní cesty a usnadňuje volné dýchání. Pomáhá při infekční rýmě a nachlazení. Šetrně čistí nosní dutiny a umožňuje vstřebání minerálních látek, snížením na isotonickou koncentraci má nižší slanost a je tak jemnější pro citlivé sliznice. Pro děti s možností nasazení trubičky pro zavedení do nosu. Složení: Mořská voda z planktonových oblastí: 29 ml Pramenitá voda: 71 ml Čistý objem: 100 ml

339,00 Kč

Schüsslerova sůl, Calcium fluoratum DHU 200 tablet D12 (No.1)

Biochemické tablety podle Dr. Schüsslera No. 1. Schüsslerovy soli jsou vyráběny jako homeopatika, ale jsou kombinací homeopatické a alopatické cesty.  Systém, který nám byl "přidělen" neumožnuje, aby zde bylo napsáno, k čemu se přípravek užívá či dokonce indikuje. Protože nebyl schválen autoritou jako léčivo. Více informací naleznete zde: SCHÜSSLEROVY SOLI SLOŽENÍ: 1 tableta obsahuje Calcium fluoratum D6 250 mg. Laktóza, pšeničný škrob, magnezium-stearát DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 3x2 tablety. Tablety se nechávají rozpustit v ústech.

160,00 Kč

Schüsslerova sůl, Calcium phosphoricum DHU 200 tablet D6 (No.2)

Biochemické tablety podle Dr. Schüsslera No. 2. Schüsslerovy soli jsou vyráběny jako homeopatika, ale jsou kombinací homeopatické a alopatické cesty.  Systém, který nám byl "přidělen" neumožnuje, aby zde bylo napsáno, k čemu se přípravek užívá či dokonce indikuje. Protože nebyl schválen autoritou jako léčivo. Více informací naleznete zde: SCHÜSSLEROVY SOLI SLOŽENÍ: 1 tableta obsahuje Calcium phosphoricum D6 250 mg. Laktóza, pšeničný škrob, magnezium-stearát DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 3x2 tablety. Tablety se nechávají rozpustit v ústech.

160,00 Kč

Schüsslerova sůl, Ferrum phosphoricum DHU 200 tablet D12 (No.3)

Biochemické tablety podle Dr. Schüsslera No. 3. Schüsslerovy soli jsou vyráběny jako homeopatika, ale jsou kombinací homeopatické a alopatické cesty.  Systém, který nám byl "přidělen" neumožnuje, aby zde bylo napsáno, k čemu se přípravek užívá či dokonce indikuje. Protože nebyl schválen autoritou jako léčivo. Více informací naleznete zde: SCHÜSSLEROVY SOLI SLOŽENÍ: 1 tableta obsahuje Ferrum phosphoricum D12. laktóza, pšeničný škrob, magnezium-stearát DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 3x2 tablety. Tablety se nechávají rozpustit v ústech.

160,00 Kč

Schüsslerova sůl, Kalium chloratum DHU 200 tablet D6 (No.4)

Biochemické tablety podle Dr. Schüsslera No. 4. Schüsslerovy soli jsou vyráběny jako homeopatika, ale jsou kombinací homeopatické a alopatické cesty.  Systém, který nám byl "přidělen" neumožnuje, aby zde bylo napsáno, k čemu se přípravek užívá či dokonce indikuje. Protože nebyl schválen autoritou jako léčivo. Více informací naleznete zde: SCHÜSSLEROVY SLOI SLOŽENÍ: 1 tableta obsahuje Kalium chloratum D6. laktóza, pšeničný škrob, magnezium-stearát DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 3x2 tablety. Tablety se nechávají rozpustit v ústech.

160,00 Kč

Schüsslerova sůl, Kalium phosphoricum DHU 200 tablet D6 (No.5)

Biochemické tablety podle Dr. Schüsslera No. 5. Schüsslerovy soli jsou vyráběny jako homeopatika, ale jsou kombinací homeopatické a alopatické cesty.  Systém, který nám byl "přidělen" neumožnuje, aby zde bylo napsáno, k čemu se přípravek užívá či dokonce indikuje. Protože nebyl schválen autoritou jako léčivo. Více informací naleznete zde: SCHÜSSLEROVY SOLI SLOŽENÍ: 1 tableta obsahuje Kalium phosphoricum D6 250mg. laktóza, pšeničný škrob, magnezium-stearát DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 3x2 tablety. Tablety se nechávají rozpustit v ústech.

160,00 Kč

    Zboží, které zde vybereš/vyberete, má sloužit především k tomu, aby Tvůj/Váš organismus co nejlépe běhal, prosperoval.

    Jak dále budeš/budete tyhle doplňky používat je hlavně na Tobě/Vás. 

    Součástí všech výrobků je obecný návod k užití. Více se zatím v ČR nesmí uvádět. Pokud podlehneš/podlehnete potřebě tato fakta konzultovat, napiš/napište prostřednictvím zprávy v kolonce Kontakt. Ozveme se Ti/Vám.


    Hodně zdaru !