REISHI, GANODERMA, LESKLOKORKA

imunita, vitalita, vyživuje krev, harmonizér psychiky

Reishi, ganoderma lucidum, ling zhi, lesklokorka lesklá 

je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující účinky. Zvolte ideální poměr polysacharidů, triterpenů a dalších bioaktivních látek pro nejlepší výsledky.

V čínské medicíně se Reishi používá k podpoře vitality a obranyschopnosti. Má výrazné adaptogenní účinky.

Oproti Reishi s 50 % polysacharidů je 30% Reishi vhodnější u chronických a vážných stavů.

30% koncentrace je dle zkušenosti optimální. Výrobce vychází nejen ze svých zkušeností, ale i ze zkušeností německých kolegů, kteří s houbami pracují více než 40 let. Za tu dobu testovali užívání nejen houbové biomasy, ale i extraktů s vyššími i nižšími koncentracemi.

- co se stane, bude-li koncentrace nižší tj. 10-20 %? Účinek produktu bude slabší.

- co se stane, bude-li koncentrace vyšší tj. 40, 50, 60 a více %? Zvýší se podíl polysacharidů v extraktu, ale bohužel na úkor ostatních účinných látek, které jsou rovněž důležité. Tím se změní celkový účinek extraktu oproti surové houbě, takže extrakt už nebude mít ten samý komplexní účinek. A to v těchto případech nechceme.

- existují však případy, které vyžadují razantnější impuls pro tělo - akutní stavy, psychické či fyzické vyčerpání, případy, kdy je nutné šokově posílit přirozenou obranyschopnost. Proto nově nabízíme i Reishi a Cordyceps s garantovaným obsahem min. 50 % polysacharidů a 20 % β-1,3/1,6 D-glukanů. MycoMedica je jediný výrobce v EU, který takto razantní kombinaci nabízí. A s takovou mírou čistých β-1,3/1,6 D-glukanů. V některých případech je samozřejmě možné obě varianty (30 % a 50 %) kombinovat. Ale u většiny případů doporučujeme užívat Reishi/Cordyceps s 30% koncentrací polysacharidů.

- nenechte se zmanipulovat prodejci, kteří tvrdí, že čím více polysacharidů, tím lépe

Obsah: 90 želatinových kapslí

690,00 Kč